
A várva várt rekord (20kg +)
Sziasztok!Ismételten vissza tértem a számomra olyan kedves és gyönyörű vizű Dunavarsányi Petőfi Bányatóra!Négy napot töltöttem el a tóparton, az idő kegyes volt, igazi meleg őszi napok fogadtak. Kicsit változtak a tavon a szabályok a legutolsó itt létem óta, továbbra is lehet etetőhajót használni de a húzások ossza korlátozva lett 130m-ben.






